• Detail firmy

STAVCHEMAT, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme lepidla, tmely, těsnící pásky, výrobky pro sanaci a ochranu betonu. Prodáváme omítky, zateplení, profily, obklady, dlažby, suché směsi a podl

Adresa

Pastelník 650
742 72 Mořkov

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25872575

Výrobky, činnosti

Stavebniny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 720 585
Mobil: +420 603 185 285
Mobil: +420 603 871 746
E-mail: info@stavchemat.cz
WWW: www.stavchemat.cz

Kontaktní osoba

Alena Macíčková - Jednatel

Ing. Lenka Macíčková - Jednatel

Mobil: +420 603 871 746
E-mail: info@stavchemat.cz

RNDr. Miloslav Macíček - Jednatel

Další firmy v oboru

KST MEMBRANE s.r.o.

Prodáváme kvalitní, certifikované hydroizolace - asfaltové pásy, PVC i TPO fólie, tepelné izolace - EPS, XPS i MW. Dále nabízíme OSB desky, sádrokartony, fólie a další materiál. Na hydroizolace poskytujeme až 15-ti letou záruku! U nás zakoupený materiál Vám dopravíme na stavbu, případně Vám zprostředkujeme rovněž realizaci stavby vč. technického poradenství. Garantujeme zajímavé ceny!

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.