• Detail firmy

STAVBYHANÁK s.r.o.

Základní popis

Realizujeme výstavbu rodinných domů , hrubé stavby, rekonstrukce a jejich dokončování. Provádíme zednické práce, obklady, dlažby, stavby krbů a pokládku zámkové dlažby. Nabízíme zhotovení bazénů, přípojek vody, kanalizace, jímky na odpadní vod

Adresa

Olbramovice 330
671 76 Olbramovice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27724158
DIČ:  CZ277 24 158

Výrobky, činnosti

Stavební práce.

Kontaktní osoba

Jiří Hanák - Majitel

Mobil: 739 655 553

Martin Hanák - Jednatel

Mobil: 739 215 827
E-mail: stavbyhanak@seznam.cz
Další firmy v oboru

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.