• Detail firmy

stavby VILDT s. r. o.

Základní popis

Opravujeme asfaltové i dlážděné komunikace včetně chodníků. Provádíme zámkovou dlažbu, veřejné osvětlení, demoliční práce, odvoz suti.

Adresa

Drmoul 352
353 01 Drmoul

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29118221

Výrobky, činnosti

Komunikace a chodníky

Kontaktní údaje

E-mail: vildt@vildtml.cz
WWW: www.vildt.cz

Kontaktní osoba

Jaroslava Barková - Jednatel

Mobil: +420 731 651 901

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Boxy pro koně Vrchota

Vyrábíme na zakázku venkovní i vnitřní boxy pro koně, parkurové prvky a kolotoče pro koně. Zhotovujeme stáje a stájové přístřešky pro koně, pastevní přístřešky a kotce pro zvířata. Zároveň se věnujeme zámečnictví, truhlářství a tesařství.

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.