• Detail firmy

STAVBY ŠIMEK, s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se především na novostavby rodinných domů a administrativních objektů.

Adresa

K Dolům 244
739 42 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28561465
DIČ:  CZ28561465
Rok založení:  1999
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

- výstavbu rodinných domů na klíč, i dílčí zakázky na rekonstrukce domů, bytů i komerčních objektů, výměnu oken či zateplení fasád.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 647 755

Kontaktní osoba

Tomáš Šimek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.

Naše firma vznikla v roce 1999. Od počátku se zabýváme vývojem a výrobou hydraulických lisů, hydraulických zařízení, elektronických ovládacích systémů a silových hydraulických prvků. Provádíme také modernizace a opravy starších hydraulických lisů. V našem katalogu najdete různé zvedací zařízení, nástroje a nářadí. Zajišťujeme programování řídících systémů strojů a výrobních linek.

Tomáš Válek - SONEL

Zabýváme se prováděním elektromontážních a stavebních prací. Zajišťujeme výchozí i pravidelné revize elektroinstalací, strojů a nářadí. Nabízíme prodej elektro a stavebního materiálu.

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.