• Detail firmy

STAVBY RIO spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme revitalizace a stavby rodinných a bytových domů. Specializujeme se na zateplování objektů a střech z PVC fólií.

Adresa

třída Hrdinů 682/29
795 01 Rýmařov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25826697

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: 602 956 786
E-mail: info@stavbyrio.cz
WWW: www.stavbyrio.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Vopařil - Jednatel

Ing. Patrik Krečmer - Jednatel

Bc. David Zábranský, DiS. - Jednatel

Další firmy v oboru

Svatopluk Valuch

Specializujeme se na rekonstrukce rodinných domů typů okál. Dále nabízíme širokou paletu prací v oblasti stavebního průmyslu. Provádíme zateplování budov termofasádou, instalace vody, topení a plynu, výměny a dodání oken, vestavby půdních podkroví, rekonstrukce koupelen i montáž sádrokartonu, výměny podlah, služby tapetování, výrobu a montáž mansadry a mnoho dalšího dle domluvy.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.