• Detail firmy

STAVBY RENNEROVÁ

Základní popis

Fy Rennerová se zaměřuje na sádrokartony, minerální podhledy, fasády, malby, omítky, výstavby domů a bytů, rekonstrukce objektů, dodávku ocelových a hliníkových konstrukcí, prosklených fasád, světlíky, dekorativní omítky a dlažby, zateplení fasád.

Adresa

Kosmonautů 546/17
625 00 Brno - Starý Lískovec

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88251187
DIČ:  CZ8061245302
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výstavba a rekonstrukce bytů a domů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 410 057
E-mail: stavbyrennerova@seznam.cz
E-mail: info@stavbyrennerova.com
WWW: www.stavbyrennerova.com

Kontaktní osoba

Václav Arnošt - Manažer projektu

Mobil: +420 722 410 057
E-mail: stavbyrennerova@seznam.cz
Další firmy v oboru

ARMOSPOL CZ s.r.o.

Jsme dodavatelem betonářské oceli pro Vaše stavby. Zajišťujeme výrobu betonářských výztuží, střih a ohyb kari sítí, prodej betonářské oceli a prodej distančních prvků pro monolity. Dodávka prvků pro přerušení tepelných mostů a odhlučnění schodišť. Ukládka betonářských výztuží pro celé ČR. Betonářské výztuže a betonářská ocel pro betonové konstrukce od společnosti Armospol.

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.

IQ floor s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlah a stěrek. Nabízíme podlahy betonové, průmyslové a mnoho dalších. Zajišťujeme podlahářské práce.