• Detail firmy

STAVBY - R KOZUBÍK

Základní popis

Menší stavební firma provádějící stavební práce, zateplování budov, sádrokartony, půdní vestavby, obklady, dlažby, elektro a vodo instalatérské práce, odpady a kanalizace, bourací práce, pomocné stavební práce, výkopové práce, terénní úpravy.

Adresa

Padlých hrdinů 500
752 01 Kojetín

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42769604
DIČ:  CZ42769604
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce, výstavba RD včetně základů

- zateplování budov, sádrokartony, půdní vestavby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 840 795
E-mail: R.Kozubik@seznam.cz

Kontaktní osoba

Radomír Kozubík - Majitel

Další firmy v oboru

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.