• Detail firmy

Stavby Plast, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a montujeme plastová okna, hliníková okna, dveře, garážová vrata a dodáváme k tomuto sortimentu veškeré příslušenství - venkovní žaluzie i vnitřní žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, markýzy, kliky, kování, sklo, parapety atd.

Adresa

Těšínská 288
739 34 Šenov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27787885
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Montáže a dodávky oken a dveří.

Montáže a dodávky oken a dveří, plastových a hliníkových oken, žaluzií vertikálních a horizontálních, parapetů venkovních a vnitřních z materiálů

Kontaktní údaje

E-mail: okno.plast@seznam.cz

Kontaktní osoba

Pavol Chomistek - Jednatel

Telefon: 596 808 803
Telefon: 774 669 669
E-mail: okno.plast@seznam.cz
WWW: www.stavbyplast.eu/
Další firmy v oboru

ALWIN START s.r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad. Zpracováváme projektové i dílenské dokumentace, statické posudky. Nabízíme kompletní servis a revize.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.