• Detail firmy

Stavby Jordán, s.r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní stavby rodinných domů, rekonstrukce rodinných domů, revitalizace bytových jader,

Adresa

Boskovice-Mladkov 108
679 01 Boskovice - Mladkov

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29198534

Výrobky, činnosti

Provádíme kompletní stavby rodinných domů, rekonst

Provádíme kompletní stavby rodinných domů, rekonstrukce rodinných domů, revitalizace bytových jader,

Kontaktní údaje

Mobil: 607 665 145
E-mail: info@levnedomyjordan.cz
WWW: www.levnedomyjordan.cz

Kontaktní osoba

Václav Jordán - Jednatel

Další firmy v oboru

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.