• Detail firmy

Jiří Borůvka

Základní popis

Lité samonivelační anhydritové podlahy a porimentové podlahy. Při zpracování anhydritových a porimentových podlah není potřeba elektřina ani voda. Stavba rodinných domů. Půdní vestavby, rekonstrukce domů, zateplovací fasády, strojové omítky

Adresa

Svojkov 75
471 54 Cvikov

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48302139
  • Služby

Výrobky, činnosti

Podlahy a podhledy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 519 758
Mobil: +420 607 998 449
E-mail: lite.podlahy.anhyment@email.cz
WWW: www.litipodlah.cz

Kontaktní osoba

Jiří Borůvka - Majitel

Další firmy v oboru

MG STAV stavební, spol. s r.o.

Hlavní činností společnosti je výstavba rodinných domů do různých stádií rozestavěnosti, až po jejich celkové dokončení. Dále se zabýváme rekonstrukcemi rodinných domů včetně zateplení fasády, výměny oken, dveří, koupelen.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.