• Detail firmy

Stavby COMPLET Technologic s.r.o.

Základní popis

Společnost provádí stavby pro soukromé, státní, tuzemské i zahraniční investory po celém území, veškeré rekonstrukce a generální opravy střech a k nim přidružené práce jak plochých tak i šikmých střech, komíny průmyslové, komíny v rodinných domech.

Adresa

Na Jánské 1869/56
710 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28627156
DIČ:  CZ28627156
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- stavby pro soukromé, státní, veškeré rekonstrukce a generální opravy střech a k nim přidružené práce jak plochých tak i šikmých střech, kominictví.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 235 967
E-mail: ostrava@stavbytechnologic.cz
WWW: www.stavbytechnologic.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Struž - Jednatel

Další firmy v oboru

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.

Svatopluk Valuch

Specializujeme se na rekonstrukce rodinných domů typů okál. Dále nabízíme širokou paletu prací v oblasti stavebního průmyslu. Provádíme zateplování budov termofasádou, instalace vody, topení a plynu, výměny a dodání oken, vestavby půdních podkroví, rekonstrukce koupelen i montáž sádrokartonu, výměny podlah, služby tapetování, výrobu a montáž mansadry a mnoho dalšího dle domluvy.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.