• Detail firmy

Stav-kámen MK, spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka kamenických prací. Výroba a montáž kuchyňských pracovních desek, dlažeb, obkladů fasád, krbů, schodů či parapetů.

Adresa

Machatého 680/4
152 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24756211

Výrobky, činnosti

Kuchyňské pracovní deseky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 390 638
E-mail: majer@stav-kamen.cz
WWW: www.stav-kamen.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Majer - Jednatel

Mobil: +420 604 723 707

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

CEMEX Czech Republic s.r.o.

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. CEMEX v Česku provozuje betonárny, štěrkovny, kamenolomy, cementárnu v Prachovicích, cementovou mlýnici v Dětmaroviccíh a výrobnu speciálních přísad do betonu.

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.