• Detail firmy

Stav IM, s.r.o.

Základní popis

Stav IM s.r.o.je menší firma, která pracuje v oboru pozemního stavitelství. Máme zkušenosti se zajišťováním komplexních služeb v oblasti přípravy a realizace zakázky.Dále zajišťujeme výstavbu průmyslových objektů, bytových domů a podobně.

Adresa

Škrochova 39/3625
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26235617
DIČ:  CZ26235617
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavby na klíč

Kontaktní údaje

WWW: www.stavim.eu

Kontaktní osoba

Petr Melcher - Obchodní ředitel

Telefon: 777 755 560
E-mail: stav-im@email.cz
Další firmy v oboru

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.