• Detail firmy

STATO střechy s.r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje na velko a maloobchodní prodej kovových materiálů. Hlavní část programu se zabývá dovozem a prodejem široké škály plechových střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, svitků, tabulových plechů a doplňků.

Adresa

2. května 1586
763 61 Napajedla

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27676382
DIČ:  CZ27676382
Rok založení:  1994
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- montážní a klempířské práce ve stavebnictví. Dále poskytujeme trapézové plechy, fasády - kazety, tabule - svitky, moderní okapový systém, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 943 064
Mobil: +420 725 117 373
Fax: +420 577 943 065
E-mail: stato@statostrechy.cz
WWW: www.statostrechy.cz

Kontaktní osoba

Antonie Březíková - Jednatel

Stanislav Březík - Jednatel

Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

RONELT - Zdeněk KEDROŇ

Zabýváme se ohýbáním trubek a profilů na kvalitních CNC a NC strojích. Vyrábíme výfuky a tlumiče. Veškerá naše produkce je spojena se souladem ekologické rovnováhy. Snažíme se plně naplnit požadavky našich odběratelů. Více na internetových stránkách.

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.