• Detail firmy

STATIKA Čížek, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme projektovou dokumentaci statiky nosných konstrukcí pro stavební povolení, tendry a realizaci staveb, autorský dozor, posudky a konzultace.

Adresa

Štrossova 567
530 03 Bílé Předměstí

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27541576

Výrobky, činnosti

projektovou dokumentaci statiky nosných konstrukcí

Zajišťujeme projektovou dokumentaci statiky nosných konstrukcí pro stavební povolení, tendry a realizaci staveb, autorský dozor, posudky a konzultace.

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Čížek - Jednatel

Telefon: +420 461 002 110
Mobil: +420 602 186 245
E-mail: statikacizek@statikacizek.cz
WWW: www.statikacizek.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

Václav Vorlíček

Činnost firmy je zaměřena na montáže sádrokartonu, realizace minerálních podhledů a půdní vestavby. Provádíme rovněž zámečnické práce.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.