• Detail firmy

STATIC Solution s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby v oblasti projektování nosných konstrukcí (statické posudky a návrhy) a to především v Praze a Moravskoslezském kraji. Návrh bezpečného a zároveň hospodárného řešení je pro nás samozřejmostí. Nabízíme poradenské služby.

Adresa

Velflíkova 1428/4
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24228303
DIČ:  CZ24228303
  • Služby

Výrobky, činnosti

Statika pozemních staveb

Společnost poskytuje služby v oblasti návrhu konstrukcí - železobetonových, ocelových, dřevěných i hybridních (sklo-ocelových), geotechnických.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 252 542 924
Mobil: +420 777 102 723
E-mail: info@staticsolution.cz
WWW: www.staticsolution.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Fremr - Jednatel

Mobil: +420 777 102 723
E-mail: info@staticsolution.cz
Další firmy v oboru

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.