• Detail firmy

Statek Lesolg, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zemědělské služby.Prodáváme hydraulické, průmyslové, převodové, ložiskové a motorové oleje.

Adresa

U nových vil 188/9
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  Rozsochatec

Výrobky, činnosti

Obilí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 569 628 112
E-mail: statek.lesolg@tiscali.cz
WWW: www.stateklesolg.cz

Kontaktní osoba

ZDENĚK FÁRKA - Jednatel

Mobil: +420 603 891 714

JAROSLAV HALÁK - Jednatel

MONIKA FÁRKA - Jednatel

Další firmy v oboru

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

I.O.B. s.r.o.

Zabýváme se prodejem olejů a maziv Petro-Canada a profesionálních chemických výrobků pro údržbu automobilů BG Care. Nabízíme automobilové oleje a maziva, motorové oleje pro osobní a nákladní vozy, převodové oleje, potravinářská maziva, kompresorové oleje, turbínové a oběhové oleje, teplonosné oleje, řezné a vodou ředitelné emulgační kapaliny, oleje pro kluzná vedení strojní a motorové pily apod.