• Detail firmy

Starý Miroslav

Základní popis

Dodávka, montáž a servis klimatizací LG, chlazení kapalin, sušiček vzduchu, chladicích a mrazicích boxů, výrobníků ledu, zmrzliny a ledové tříště.

Adresa

Větrná 2717/10
400 11 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44511337

Výrobky, činnosti

Dodávka, montáž a servis klimatizací

Dodávka, montáž a servis klimatizací LG, chlazení kapalin, sušiček vzduchu, chladicích a mrazicích boxů, výrobníků ledu, zmrzliny a ledové tříště.

Kontaktní údaje

WWW: www.chlazeni-stary.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Starý - Jednatel

Mobil: +420 728 960 349
E-mail: m.stary.chlazeni@centrum.cz
Další firmy v oboru

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

Klimatizace a tepelná čerpadla J. JELÍNEK, s.r.o.

Specializujeme se na dodávky, montáž a servis klimatizace a tepelných čerpadel. Realizujeme rovněž solární systémy a poskytujeme služby v oblasti řešení systému TUV.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.