• Detail firmy

Styl Bohemia s.r.o.

Základní popis

Opravujeme startéry a alternátory do osobních a užitkových vozů, nákladních vozů a autobusů, traktorů, pracovních plošin, jeřábů, lodí atd. Provádíme opravy elektromotorů.

Adresa

Kolbenova 159/5
190 02 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24668753
DIČ:  CZ24668753
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Opravy startéru

Opravujeme startéry a alternátory do osobních a užitkových vozů, nákladních vozů a autobusů, traktorů, pracovních plošin, jeřábů, lodí...

Kontaktní údaje

Telefon: 775 590 972
Mobil: 775 590 973
E-mail: stylbohemia@gmail.com
WWW: www.stylbohemia.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Kroutil - Jednatel

Další firmy v oboru

Ievgenii Tkhoriev

Provádíme tónování autoskel a lepení kvalitních fólií s dlouhou životností za nejlepší ceny v Praze - až o 20% nižší než konkurence! S tónováním autoskel máme bohaté zkušenosti, během dvou let našeho působení v Praze jsme zrealizovali více než 500 zakázek. Na tónování autoskel používáme prvotřídní americkou fólii zn. Global, na kterou poskytujeme záruku 13 let.

Petr Lekič

Zajišťujeme služby autoservisu a pneuservisu v Praze 10 - Vršovicích. Provádíme opravy vozidel všech značek, výměny výfuků, brzd, olejů a filtrů, kontroly tlumičů, diagnostiku elektronických systémů (BOSCH, TEXA), opravy pneu a duší, přezouvání. Prodáváme náhradní autodíly, dále pak pneu všech značek, hliníkové i plechové disky. Pneumatiky a disky Vám v případě zájmu rovněž uskladníme.

Just Doors, s.r.o.

Prodej a montáž garážových a průmyslových sekčních vrat, pohonů a nakládací techniky společnosti DoorHan. Dodáváme nakládací můstky, těsnící límce, mobilní rampy a další nakládací techniku.