• Detail firmy

STARP stavební firma, s.r.o.

Základní popis

Realizace výstavby kanalizačních i vodovodních řadů, přípojek, komunikací a zpevněných ploch, dětských hřišť, objektů pozemního stavitelství.

Adresa

Červený Újezd 276
273 51 Červený Újezd

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27883591

Výrobky, činnosti

Realizace výstavby kanalizačních i vodovodních řad

Realizace výstavby kanalizačních i vodovodních řadů, přípojek, komunikací a zpevněných ploch, dětských hřišť, objektů pozemního stavitelství.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 551 549
E-mail: info@starp.eu
WWW: www.starp.eu

Kontaktní osoba

Petr Ing. Rambousek - Jednatel

Mobil: +420 602 216 417
Další firmy v oboru

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

Ing. Karel Náprstek

Nabízíme dodávky a montáže tepelných čerpadel, solárních systémů a otopných soustav.

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.