• Detail firmy

STARLETE s.r.o.

Základní popis

Firma STARLETE s.r.o. je obchodním partnerem módních italských značek se zastoupením pro ČR,SK a PL. Móda,která klade důraz na eleganci, módnost střihu, vysokou kvalitu výrobku a příjemnost materiálů.

Adresa

Gagarinova 1246
535 01 Přelouč

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24668931
DIČ:  CZ24668931

Výrobky, činnosti

zastoupení módní italské značeky

Kontaktní údaje

E-mail: info@starlete.cz
WWW: www.starlete.cz

Kontaktní osoba

Jaroslava Šindelářová - Jednatel

Telefon: 739 091 396
E-mail: info@starlete.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ASC trade, s.r.o.

Společnost nabízí velkoobchodní prodej produktů vhodných pro použití jako abraziva, na pískování a pro výrobu žáruvzdorných směsí. Další činností, kterou se zabýváme, je prodej hedvábí. Náš sortiment zahrnuje malované oděvní originály - šaty včetně společenských, haleny, tuniky, sukně, kalhoty, vesty apod. Nechte si ušít model na zakázku v našem krejčovském salonu.

GAMET Elżbieta i Tadeusz Garnysz Sp. J.

Vyrábíme kalhoty děti. Naše nabídka zahrnuje kalhoty, děti po celý rok. Šijeme ve velikostech 92 až 164. Použití nejlepších látek polské výroby jsme schopni splnit požadavky každého zákazníka.

Bergamo by Jolanta K.

Jsme firma s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti výroby dámského oblečení. Naše výrobky jsou vyrobeny saz nejkvalitnějších materiálů a komponentů. V naší nabídce jsou různé barvy a vzory. K dispozici v kontinuální výrobě velikostech 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52. V naší společnosti najdete halenky, Bolera, bundy, pláště, šaty, sukně, obleky, kabáty a svetry. vítejte