• Detail firmy

STARKON JIHLAVA CZ a.s.

Základní popis

Stavební firma zaměřená na rekonstrukci historických a církevních staveb. Provádíme také novostavby, půdní vestavby, průmyslovou výstavbu a výstavbu čerpacích stanic PHM.

Adresa

Stará Říše 198
588 67 Stará Říše

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26227525

Kontaktní údaje

Fax: +420 567 579 219
E-mail: +420567579211
E-mail: info@starkon.cz
WWW: www.starkon.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kolář - Předseda představenstva

Zdeněk Kret - Technický ředitel

Telefon: +420 724 138 850

Zařazení v katalogu

Pobočky

STARKON Nová Říše, spol. s r. o.
Bohuslavice 51
588 65 Nová Říše

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Průmyslové a Zemědělské stavby s.r.o.

Specializujeme se na provádění jeřábnických prací mobilním jeřábem GROVE s nosností 50t a zajišťujeme rovněž práce manipulátorem do 18m, a to zejména v Jihočeském kraji a na Vysočině: České Budějovice, Jindřichův Hradec, Tábor, Telč, Pelhřimov, Dačice a okolí.

Jaromír Láznička - Kamnářství

Naší specializací jsou krbová a kachlová kamna na zakázku. Stavíme komínová tělesa, montujeme vložky s teplovodním výměníkem, nabízíme krbové a plynové vložky. Součástí poskytovaných služeb jsou grafické návrhy topidel v 3D programu Palette cad. Jsme členem Cechu kamnářů ČR.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.