• Detail firmy

STARBYT, s.r.o.

Základní popis

Společnost zabývající se realizací jak staveb, občanských i průmyslových, samotných tak i projekční činností.

Adresa

Ostrovského 5021/6
722 00 Ostrava - Třebovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27799689
DIČ:  CZ27799689
Rok založení:  1997
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební a projekční činnost

- realizované stavby - rodinné domky, autosalony, administr. budovy průmysl. podniku, obchodní centrum, skladové haly i výrobní objekty, rekonstrukce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 227 205
WWW: www.starbyt.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vítězslav Stareček - Jednatel

E-mail: starecek@starbyt.cz
Další firmy v oboru

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

NOVING OK s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ocelových a ocelobetonových konstrukcí. Provádíme projekční a montážní práce a vypracováváme statická, dynamická a únavová posouzení stavu konstrukce a výrobní a dílenskou dokumentaci.

ČÍŽ Dalibor

Již téměř 25 let zajišťujeme prodej a servis měřící a regulační techniky SIEMENS. Nabízíme komplexní služby, od projektování řídících systémů MaR, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, až po technikou pomoc a poradenství. Součástí poskytovaných služeb je rovněž programování pro regulátory UNIGYR a DESICO PX. Servis zajišťujeme nonstop.