• Detail firmy

STAPPERT Česká republika spol. s r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej nerezového hutního materiálu. Dodáváme nerezové výrobky - svařované a bezešvé trubky, nerezové fitinky, duté tyče, klenutá dna, uzavírací klapky, plochou ocel a další. Jsme vlastníkem certifikátu zaručující kvalitu v oboru.

Adresa

Otmarov 57
664 57 Měnín

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60727624
DIČ:  CZ60727624
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  69
Roční obrat:  750000000
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nerezový materiál Brno

Dodáváme nerezový materiál v různých jakostech. Nerezový materiál - trubky, svařované profily, dutá ocel, nerezové potrubní příslušenství a další.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 423 911
Fax: +420 547 230 363
E-mail: lega@lega.cz
WWW: www.lega.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Komárek, DiS. - Obchodní ředitel

E-mail: jkomarek@lega.cz
Další firmy v oboru

LTU servis s.r.o.

Hlavní produkt naší společnosti je kovovýroba, svařování, obrábění, pálení výpalků, dělení hutního materiálu. Vyrábíme ocelové svařence do 10 tun.

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.

AB KOMPONENTY, s. r. o.

Zabýváme se výrobou dílců a komponent pro strojírenství a elektrotechnický průmysl. Provádíme dělení materiálu, CNC obrábění a ohýbání, zpracování plechu, laserové řezání, lisování, svařování, galvanické pokovení a práškové lakování.