• Detail firmy

STAPIS - SPOREK, s.r.o.

Základní popis

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

Adresa

Velké Losiny, Maršíkovská 563
788 15 Velké Losiny

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28654307
DIČ:  CZ28654307
Rok založení:  2011

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

Kontaktní údaje

E-mail: fagus.jms@email.cz

Kontaktní osoba

Ing Miroslav Sporek - Jednatel

Mobil: +420 602 155 414
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.