• Detail firmy

Staňková Hana

Základní popis

Avon, Amway, Eurona, Oriflame, Hiteko, FM group parfemy, odškodnění, výklad karet, numerologie, manikura, pedikura, kominictví, kosmetika pro muže ženy a děti Finanční poradce ZFPakademie - stavební spoření, PP, životní, povinné ručení, hypotéky

Adresa

třída Rudé armády 15
273 41 Cvrčovice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87783304

Výrobky, činnosti

obchodní činnost

Kontaktní údaje

E-mail: staha1@seznam.cz
WWW: www.staha.cz

Kontaktní osoba

Bc Hana Staňková - Generální ředitel

Telefon: 737 767 771
E-mail: staha1@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.

Ing. František Bubeníček

Specializace na služby v oblasti investičního poradenství - pravidelné měsíční investování i jednorázové investice. Zprostředkování hypotečních úvěrů s návazností na pravidelné investice.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.