• Detail firmy

Stanislava Zapletalová

Základní popis

Výjimečné krásné obrazy na zakázku. Nádherné a detailně provedené kresby z 19. a 20. stol. budou ozdobou Vašeho domova či kanceláře. Styl starých kreseb řadí obrazy mezi luxusní záležitost. Vše na zakázku, vyberte si obraz, zvolte velikost a rám.

Adresa

Kosmákova 301/50
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60791055
DIČ:  CZ6159300928
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nádherné obrazy

Výjimečně krásné obrazy pro domov i kancelář. Dokonalé kresby z 19. stol. provedené do nejmenších detailů. Vše na zakázku, zvolte si rozměr a rám.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 667 919
E-mail: dotaz@obrazy-darky.cz
E-shop: www.obrazy-darky.cz

Kontaktní osoba

Stanislava Zapletalová - Majitel

Další firmy v oboru

NAVRÁTIL, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a výrobu pojezdových kol a koleček. Nabízíme výrobu a prodejem více než 4 000 druhů pojezdových kol o nosnosti od 20 do 12 000 kg. V naší nabídce si můžete vybrat mezi nábytkovými, odpruženými, těžkotonážními, teplovzdornými, přístrojovými a supertonážními koly nebo kola pro paletové vozíky. Vyrábíme také litinové kladky. Výroba dle specifických přání zákazníka.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.