• Detail firmy

Stanislava Mayerová

Základní popis

Výroba a prodej hydraulických hadic a příslušenství.

Adresa

Vysoký Újezd-Kuchař 23
267 18 Kuchař

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45133441

Výrobky, činnosti

Výkup kovového odpadu a barevných kovů.

Výkup kovového odpadu a barevných kovů. Likvidace autovraků.

Kontaktní údaje

Mobil: 603 505 418
E-mail: mayerova@kovo-sds.cz
WWW: www.kovo-sds.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

BVC centrální vysávání, s.r.o.

Dodáváme a montujeme plně vybavené samočisticí centrální vysavače nového typu s německou technologií. Naše centrální vysavače jsou vybaveny motorem BOSCH - SIEMENS, mechanickým oklepem pohyblivého filtru a plynulou regulací výkonu na rukojeti.

SKELDO s.r.o.

Specializujeme se na dodávání kabelových spojek a koncovek pro silové kabely, smrštitelné trubky a smršťovací trubky, opravné manžety, smršťovací rozdělovací hlavy, smrštitené pásky, smrštitelné a nesmrštitelné kabelové příslušenství, lisovací a šroubové spojovače, kabelové nože a ořezávátka, stříhací a lisovací nářadí, stříhání DIN lišt a kabelových žlabů, trasovací kolečka, cupalové podložky aj.