• Detail firmy

Stanislava Lisnerová

Základní popis

Chov psů knírač střední pepř a sůl, prodej štěňat v ČR, i mimo ČR se zajištěním FCI exportních rodokmenů a smluv. Štěňata s PP.

Adresa

Lipová 47
431 01 Spořice

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69421943

Výrobky, činnosti

Chovná stanice bišonků a kníračů-ze Spořických luk

Chovná stanice bišonků a kníračů středních pepř a sůl, FCI mezinárodně chráněná, se zabývá chovem a prodejem štěňat v rámci ČR, Evropská Unie i mimo Evropskou Unii se zajištěním veškerým materiálů, exportních papírů původu aj.náležitostí.

Kontaktní údaje

E-mail: stanislava.lisnerova@seznam.cz
WWW: bisonek-knirac.eu

Kontaktní osoba

Stanislava Lisnerová - Majitel

Mobil: +4207 326 274 712
E-mail: stanislava.lisnerova@seznam.cz
Další firmy v oboru

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.

Ing. Lea Tichá - vedení účetnictví, myslivost

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Věnujeme se účetnímu, daňovému a personálnímu poradenství. Naše služby jsou určeny klientům z okresu České Budějovice a okolí. Zaměření firmy je také myslivost a lovecká kynologie.

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.