• Detail firmy

Stanislav ZMUDA

Základní popis

Nabídka klempířských a pokrývačských prací, rekonstrukce komínů. Nátěry klempířských prvků, provádění izolací. Opravy a rekonstrukce balkonů.

Adresa

Rembrandtova 2186/6
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14973723

Výrobky, činnosti

Opravy a rekonstrukce balkonů.

Nabídka klempířských a pokrývačských prací, rekonstrukce komínů. Nátěry klempířských prvků, provádění izolací.

Kontaktní osoba

Stanislav Zmuda - Majitel

Telefon: 274 781 721
Mobil: +420 606 559 382
E-mail: zmuda-klempir@seznam.cz
WWW: www.zmuda-klempir.sweb.cz
Další firmy v oboru

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.