• Detail firmy

Stanislav Tůma

Základní popis

Zabývám se pokládkou koberců, PVC, plovoucích a korkových podlah, OSB desek, vyrovnáváním podlah samonivelační stěrkou a zaměřováním.

Adresa

Cyrila Boudy 267
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87149532

Výrobky, činnosti

Podlahy

Zabývám se pokládkou koberců, PVC, plovoucích a korkových podlah, OSB desek, vyrovnáváním podlah samonivelační stěrkou a zaměřováním.

Kontaktní údaje

E-mail: podlahy.tuma@seznam.cz
WWW: www.podlahytuma.cz

Kontaktní osoba

. Tůma - Jednatel

Mobil: 607 548 138
Další firmy v oboru

Zakázkové truhlářství FMtech Milan Fišnar

Vyrábíme nábytek na míru včetně výrobků z masivu. Realizujeme bytové i komerční interiéry, zpracováváme umělý kámen, na zakázku Vám vyrobíme jakoukoliv kuchyňskou linku, vybavení do obývacího pokoje, dětského pokoje i ložnice. Vyrábíme koupelnový nábytek a úložné prostory na míru. Vaše spokojenost je naší prioritou.

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.

Jaroslav Bureš

Nabízíme kompletní služby truhlářství. Nabízíme výrobu regálů, pultů, stojanů, barů, sektorového nábytku, kuchyňských linek, pergol, stání, altánů a zahradních domů na míru.Provádíme pokládku laminátových, dřevěných a vinylových podlah nebo koberců.