• Detail firmy

Stanislav Švejda

Základní popis

Nabízím zámečnické práce. Provádím opravy trubkovnic výměníků a kondenzátorů tepla. Zaměřuji se na výměníkové stanice, teplárny, kotelny a elektrárny.

Adresa

P. Bezruče 1605
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15356931

Výrobky, činnosti

Opravy trubkovnic výměníků a kondenzátorů tepla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 993 797
Mobil: +420 736 177 288
E-mail: s.svejda@seznam.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Švejda - Majitel

Další firmy v oboru

Radek Vitner

Zajišťujeme realizace ústředního topení, rekonstrukce ústředního topení, kotelen a automatických kotlů na tuhá paliva. Rekonstruujeme rovněž koupelny a bytová jádra včetně rozvodů vody, plynu a topení. Zrekonstruujeme Vám kotelnu na kotlíkovou dotaci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

Rakoplynoservis, s.r.o.

Specializujeme se na plynoistalační práce. Provádíme revize plynu, opravy a revize plynových spotřebičů, servis plynových zařízení. Zajišťujeme prodej plynových kotlů.