• Detail firmy

Stanislav Šlambor

Základní popis

Firma se zabývá opravami, výrobou a rekonstrukcemi věžových hodin a časoměrných a docházkových zařízení všech typů.

Adresa

Andělská Hora 107
463 31 Andělská Hora

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12796999

Výrobky, činnosti

opravami, výrobou a rekonstrukcemi

věžových hodin a časoměrných a docházkových zařízení všech typů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 720 755
E-mail: slambor@volny.cz
WWW: www.volny.cz/slambor

Kontaktní osoba

Stanislav Šlambor - Majitel

Mobil: +420 603 484 321
Další firmy v oboru

ELVIS

Specializujeme se na výrobu, vývoj a prodej turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových systémů, přístupových systémů, automatických pokladen, bezkontaktních karet, náramků a jiných identifikačních médií. Naše identifikační a odbavovací systémy se hodí pro využití ve ski parcích, zábavních parcích, sportovištích, parkovištích, průmyslových areálech apod.

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.

ALL System s.r.o.

Specializujeme se na prodej pulsmetrů - měřičů tepové frekvence. Dále prodáváme krokoměry, časomíry, stopky, osobní váhy, sportovní doplňky a příslušenství. Zajišťujeme rovněž autorizovaný servis pulsmetrů značky Polar, s působností po celé ČR. Navštivte náš e-shop nebo přijďte osobně do Korunovační ulice na Praze 7 a vyberete si z široké nabídky. V případě zájmu Vám s výběrem rádi poradíme.