• Detail firmy

Stanislav Sedláček

Základní popis

Prodej a záruční i pozáruční servis tiskáren, počítačů a plotterů. Prodej spotřebního materiálu pro tiskárny.

Adresa

Bendlova 160/25
196 00 Praha 9 - Čakovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47130938
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servis kancelářské a obchodní techniky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 111 112
Telefon: +420 283 932 095
E-mail: obchod@servisprinter.cz
E-mail: sedlacek@servisprinter.cz
E-mail: servis@servisprinter.cz
WWW: www.servisprinter.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Sedláček - Majitel

Mobil: +420 777 111 112
Další firmy v oboru

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.