• Detail firmy

Stanislav Revús

Základní popis

Provádění strojních cementových ušlechtilých potěrů a realizace střech. Nabízíme stavební práce, opravy, rekonstrukce novostaveb, rodinných domů, bytů

Adresa

Červená Voda 446
561 61 Červená Voda

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10527664

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 560 075
E-mail: revus.stanislav@tiscali.cz
WWW: www.revus.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Revús - Majitel

Mobil: +420 602 560 076
Další firmy v oboru

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Václav Vorlíček

Činnost firmy je zaměřena na montáže sádrokartonu, realizace minerálních podhledů a půdní vestavby. Provádíme rovněž zámečnické práce.

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.