• Detail firmy

Stanislav Radiňák

Základní popis

Čištění, vložkování. Opravy, stavby komínů. Komínové lávky, systémové komíny, kouřovody. Zámečnické a montážní práce. Instalatérské i zednické práce.

Adresa

Tichá 8
735 81 Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65488008

Výrobky, činnosti

Opravy, stavby komínů.

Kontaktní údaje

E-mail: Radinak.Stanislav@seznam.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Radiňák - Jednatel

Mobil: 603 841 894
E-mail: Radinak.Stanislav@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Miloslav Vrána

Specializujeme se na výrobu a prodej komínových dvířek. Nabízíme komínová dvířka, která jsou zhotovena z říčního štěrkopísku frakce 0,8 mm a strusko-portlandského cementu 11 B - S 32,5 R.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.