• Detail firmy

Stanislav Pfleger

Základní popis

Zámečnická výroba

Adresa

Liberecká 62
471 25 Markvartice

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12074357
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Zámečnická výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 762 551
Mobil: +420 602 845 080
Fax: +420 487 754 414
E-mail: s.pfleger@atlas.cz
WWW: www.kovo-pfleger.webpark.cz
WWW: www.pfleger.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Pfleger - Majitel

Další firmy v oboru

ZPA-PRAGA, a.s.

Zaměřujeme se na konstrukce a výrobu čelních a kuželových kol. Zhotovíme pro Vás čelní kola s vnějším, vnitřním, šikmým nebo rovným ozubením i kuželová kola s rovným a zakřiveným ozubením. Nabízíme základní strojírenské operace: soustružení, frézování kuželových soukolí, frézování čelního ozubení a drážkových profilů, broušení otvorů, broušení čelních kol, obrážení čelního ozubení a vrtání.

KILLICH s.r.o.

Působíme na trhu od roku 1996 a za tu dobu jsme se stali profesionálním dodavatelem kompletního sortimentu spojovacího materiálu, jak pro velké výrobní závody, malé živnostníky, tak i pro obchodní firmy a prodejce. Více informací naleznete na webových stránkách firmy.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.