• Detail firmy

Stanislav Perat

Základní popis

Opravy osobních a dodávkových vozidel, prohlídky, výměny provozních náplní, sezonní kontroly, přezouvání, opravy defektů, prodej pneu a další.

Adresa

Slíny 73/25
628 00 Brno - Líšeň

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18777007
DIČ:  CZ5810260874

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 211 357
Mobil: +420 602 839 389
E-mail: autoopravnaperat@seznam.cz
E-mail: servis@perat.cz
WWW: www.perat.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Perat - Majitel

Další firmy v oboru

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.

V.T.car servis s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu, provádíme karosářské opravy. Opravujeme veškeré běžné značky vozidel. Připravujeme vozidla na STK, včetně provedení. Zabýváme se rovněž prodejem náhradních dílů na vozidla Opel. Pro více informací o činnosti firmy navštivte naše webové stránky.

Autoservis TOP s.r.o.

Poskytujeme komplexní klempířské a lakýrnické práce u různých druhů vozidel. Zajišťujeme leštění a voskování karoserie, výměnu autoskel, čištění interiérů vozidel, ruční mytí vozidel, kompletní vyřízení pojistných událostí, renovace autolaků, antikorozní nástřik a voskování dutin karosérie.