• Detail firmy

Stanislav Novotný

Základní popis

Nabízíme vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce. Provádíme revize plynových zařízení a montáž plynových spalinových cest.

Adresa

Hostín 123
277 32 Hostín

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68569831

Výrobky, činnosti

Vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce

Provádíme revize plynových zařízení a montáž plynových spalinových cest. Zajišťujeme veškeré dodávky instalací vodovodu. Realizujeme rozvody vodovodu, vodovodní přípojky, montáž čerpadel...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 799 213
E-mail: info@instav.eu
WWW: www.instav.eu

Kontaktní osoba

Stanislav Novotný - Majitel

Další firmy v oboru

FASTRA s.r.o.

Na základě požadavků vyplývajících z certifikace a registrace organizací v plynárenství nabízíme jako službu balonovací a navrtávací práce. Dodáváme uzavírací balony, komponenty pro potrubní systémy, protipožární armatury, elektrotvarovky pro potrubí z PE, zařízení pro navrtávání potrubí, zařízení pro uzavírání potrubí a mnoho dalšího.

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.

PROFITALL spol. s r.o.

Hlavním těžištěm naší činnosti je výroba a montáž zařízení pro energetiku. Provádíme rekonstrukce zařízení pro stavebnictví a zabýváme se také strojírenskou výrobou a výrobou ocelových konstrukcí. Jsme výrobci a prodejci elegantních krbových kamen a krbových vložek.