• Detail firmy

Stanislav Náplava

Základní popis

Nabídka zajištění pohřbů, církevních i civilních smutečních obřadů, pohřbů do země, kremace a převozu zesnulých. Výkop hrobů.

Adresa

Hornomlýnská 851
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41583591
DIČ:  CZ5904140561

Výrobky, činnosti

Pohřební služba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 212 016
E-mail: ami@pohrebnisluzbazlin.cz
WWW: www.pohrebnisluzbazlin.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Náplava - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAESTRO spol. s r.o.

Zajišťujeme zpracování kompletní účetní agendy, externí zpracování daňové evidence, zpracování daní z příjmu, zpracování přiznání k DPH, vypracování daňových přiznání, externí mzdové účetnictví, vedení agendy personalistiky, analýzy hospodaření firem, úsporná opatření, optimalizace daňového základu a také správu pohledávek a závazků.

INTER EU, s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování účetnictví pro fyzické osoby, školy, příspěvkové a neziskové organizace. Jsme schopni zajistit daňovou optimalizaci, vedení a inventarizaci majetku i zásob. Zpracujeme externí účetnictví nebo samotné mzdy.

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.