• Detail firmy

Stanislav Mazan

Základní popis

Zaměření na likvidaci autovraků, vozidel a výkup akumulátorů. Likvidujeme také transformátory a trafostanice. Vykupujeme veškeré kovy.

Adresa

K vápence 448
415 03 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70692084

Výrobky, činnosti

Výkup barevných kovů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 300 280
WWW: www.autolikvidaceteplice.cz
Další firmy v oboru

Jaroslav Burdych

Věnujeme se výkupu cínu, cínových slitin, stěrů a odkapů. Veškeré slitiny cínu vykupujeme jakožto i další kovy například: železo, litina, měď, mosaz, hliník, bronz, zinek, barevné kovy a další. Po telefonické dohodě nabízíme odvoz a demontáž technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka.

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.

GZ Metal s.r.o.

Zabýváme se zpracováním drahých kovů a slitin. Věnujeme se výkupu a prodeji investičního zlata a stříbra. Nakládáme s materiály s obsahem drahých kovů a přepracováváme materiál. Odkupujeme elektronický materiál.