• Detail firmy

Stanislav Macura

Základní popis

Zednik ostrava-Provadim zednicke prace v ostrave a okoli,rekonstrukce koupelen,pokladka obkladu a dlazby,renovace omitek,zateplovani domu,malby,natery a dalsi dohodou.Vice info a reference naleznete na mem webu.

Adresa

Mírová 161/35
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87918951

Výrobky, činnosti

obklady a dlažby

Kontaktní údaje

E-mail: obklady-dlazba@seznam.cz
WWW: pokladac.webnode.cz/

Kontaktní osoba

Stanislav Macura - Majitel

Telefon: 605 370 940
E-mail: obklady-dlazba@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

Tomáš Paseka

Nabízíme izolace střech, hydroizolaci plochých střech a zateplení střech, rekonstrukci teras či balkónů. Montujeme všechny klempířské prvky.