• Detail firmy

Stanislav Kuchařík

Základní popis

Izolace plochých střech proti zatékání, zateplování fasád, tepelné izolace střech 1 Nátěry ocelových konstrukcí, fasád, střešních krytin 1 Stavební údržba výškové práce pomocí horolezecké techniky a techniky průmyslového lezení "KOMET",

Adresa

Partutovice 129
753 01 Hranice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11185228

Výrobky, činnosti

Izolace

plochých střech proti zatékání, zateplování fasád, tepelné izolace střech

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 625 789
Mobil: +420 604 110 848
E-mail: izonasta@tiscali.cz
WWW: www.izonasta.kvalitne.cz/
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.