• Detail firmy

Stanislav Krob

Základní popis

Provádíme lakování průmyslových materiálů tzv.mokrým lakováním-ocel, hliník, pozinková ocel, nerezová ocel, polyesterový laminát, plasty.

Adresa

Družstevní 362
561 51 Letohrad

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73989550
DIČ:  CZ7107053679

Výrobky, činnosti

Lakování průmyslových materiálů

Provádíme lakování průmyslových materiálů tzv.mokrým lakováním-ocel, hliník, pozinková ocel, nerezová ocel, polyesterový laminát, plasty.

Kontaktní údaje

E-mail: krob.stanislav@seznam.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Krob - Majitel

Mobil: +420 777 010 166
E-mail: krob.stanislav@seznam.cz
Další firmy v oboru

Kvasník - Vecek spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje především na kovoobrábění a jemné zámečnictví. Specializujeme na obrábění přesných drobných součástí v malosériích pro elektrotechnický a mikrovlnný obor. Zakázky realizujeme buď dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem nebo si výkresovou a technologickou dokumentaci zpracujeme sami dle předloženého vzorku. Umíme zajistit dodavatelský návrh a vývoj mikrovlnných dílů.

ServisLaser s.r.o.

Zabýváme se navařováním, gravírováním a laserovým mikrořezáním pomocí laseru. Díly do 1 tuny navařujeme a gravírujeme u nás na pobočce, disponujeme mobilním zařízením pro opracování velkých dílů přímo u zákazníka.

MSYM s.r.o.

Specializujeme se na kovoobrábění a kovovýrobu. Nabízíme laserové pálení plechů, řezání laserem, vysekávání plechu, ohraňování plechů nebo svařování konstrukcí. Realizujeme soustružení, práci na CNC ohýbačce trubek, lisování plechu a další práce na CNC strojích. Zaměřujeme se na velkou sériovou výrobu, ale i kusové zakázky - vždy dle požadavku zákazníka.