• Detail firmy

Stanislav Kopeček, s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní i maloobchodní prodej pracovních ochranných pomůcek, oděvů, obuvy a rukavic včetně mycích a čistících prostředků.

Adresa

Březinova 902
676 02 Moravské Budějovice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40465420

Výrobky, činnosti

Prodej pracovních ochranných pomůcek

Velkoobchodní i maloobchodní prodej pracovních ochranných pomůcek, oděvů, obuvy a rukavic včetně mycích a čistících prostředků.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 420 319
Mobil: +420 603 175 872
E-mail: oppkopecek@centrum.cz
WWW: www.sk-servis.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Kopeček - Jednatel

Mobil: +420 604 679 565
Další firmy v oboru

HOTOVÝ ANTONÍN

Činnost firmy je zaměřena na výrobu pracovních a ochranných oděvů z kvalitních materiálů z Anglie. Jsme výhradním výrobcem pro německou společnost Grevotex. Pro dlouhodobé zakázky hledáme nové subdodavatele pro výrobu pracovních a ochranných oděvů - profesionální a solidní šičky pro šití na zakázku, které zaškolíme. Materiál dodáme. Pro více informací nás kontaktujte.

Lukáš Kořínek

Specializujeme se na prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme pánské pracovní oděvy, dámské pracovní oděvy, montérkové blůzy, montérkové kalhoty, pracovní oděvy pro kuchaře, pracovní haleny, pracovní kombinézy, pracovní holeňovou obuv, pracovní reflexní prvky, pracovní pláště, univerzální pracovní kalhoty, kuchařské rondony a zástěry.

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.