• Detail firmy

Stanislav Kobylák

Základní popis

Provádíme obkladačské práce, zednické práce, rekonstrukce bytů, renovace koupelen, pokládku dlažeb a obkladů, pokládku zámkové dlažby.

Adresa

Okružní 711/2
793 95 Město Albrechtice

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73004421
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Obkladačské a zednické práce, rekonstrukce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 604 519 380
E-mail: kobylak@seznam.cz
WWW: www.kobylak.wbs.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Kobylák

Další firmy v oboru

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ČECH - ENGINEERING, a.s.

Zabýváme se komplexní výstavbou pozemních a inženýrských staveb. Poskytujeme architektonické a inženýrské služby a související technické poradenství.