• Detail firmy

Stanislav Keltner

Základní popis

Ve společnosti STANISLAV KELTNER nabízíme především komplexní služby v oblasti servisu balících strojů. Provádíme opravy přímo u klienta, ale věnujeme se také modernizacím, poradenství a repasování částí balících zařízení. Využíváme přitom více než čtyřicetileté zkušenosti, které pramení především z know-how získaného praxí ve Vývojovém a výzkumném ústavu Blanických strojíren.

Adresa

Kácov 244
285 09 Kácov

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14784076
DIČ:  CZ510928026
Rok založení:  1991
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Servis balících strojů

V naší firmě nabízíme profesionální servis balících strojů, který provádíme zpravidla přímo u klienta. Poskytujeme přitom individuální řešení a úpravy podle konkrétních požadavků na výsledný balený produkt.

Další firmy v oboru

Misan s.r.o.

Servisní zabezpečení strojů Okuma a Brother, Okamoto, Concept Laser, Arcam EBM v České a Slovenské republice.

BAHAK s.r.o.

Naše společnost Bahak vznikla v roce 2002 v návaznosti na úspěšnou rodinnou firmu. V současné době se věnujeme balení potravin včetně BIO produktů. Balíme sypké suroviny, ale i suché plody, luštěniny, obiloviny i další potraviny. Provádíme balení do transparentních fólií včetně lepení etiket a kompletace do kartonů. Kromě toho vyrábíme a velkoobchodně prodáváme sterilovanou zeleninu.

EMERS - ČR s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu měřící a regulační techniky. V naší nabídce najdete široký sortiment tlakoměrů, teploměrů, manometrů, manometrového příslušenství, snímačů tlaku a teploty. Poskytujeme kompletní servisní a kalibrační služby. Navrhneme řešení vašich specifických požadavků a poskytneme poradenskou činnost. Věříme, že s našimi službami budete maximálně spokojeni.