• Detail firmy

Stanislav Kalivoda

Základní popis

Výroba a prodej rehabilitačních přístrojů Motren-Rotren a rotopedů. Půjčovna motodlah, rotopedů a léčebných pohybových přístrojů.

Adresa

Ke Kapličce 193
252 41 Dolní Břežany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12559997

Výrobky, činnosti

Rehabilitační přístroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 910 688
E-mail: kalpe@volny.cz
WWW: www.motodlahy.cz
WWW: www.kalpe.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Kalivoda - Jednatel

Mobil: +420 737 289 275
Další firmy v oboru

HYLA Group s.r.o.

Firma HYLA GROUP s.r.o. je výhradním dovozcem a prodejcem přístrojů HYLA do ČR. Provádíme také jejich servis a opravy včetně dodávek náhradních dílů. Přístroje HYLA pracují na principu voda - rotační samočistící separátor. Používají se jako rychlé a důkladné čističky vzduchu a multifunkční vodní vysavače. Nekupujete filtry ani sáčky. Jsou jednoduché, s dlouhou životností kolem 20 let.

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.

INOTECH ČR s.r.o.

Zabýváme se technickým zpracováním plastů pro kosmetický a automobilový průmysl a pro telekomunikace. Zaměřujeme se na výrobu plastových výlisků, autopříslušenství či obalů na kosmetiku. Provádíme tamponový tisk, laserový popis, lakování plastů a jednokomponentní i dvoukomponentní tlakové vstřikování. Novinkou od listopadu 2014 je prodej přístroje Cardio First Angel.