• Detail firmy

Stanislav Jurga

Základní popis

Vytváříme kamenné zdi, kamenné ploty, kamenné obklady objektů, kamenné klenby, kamenné sklepy, kamenné objekty, kamenné rekonstrukce

Adresa

Zelená Ves 9
395 01 Mezilesí

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16851188

Výrobky, činnosti

Kamenné zdi, kamenné ploty, kamenné obklady

Vytváříme kamenné zdi, kamenné ploty, kamenné obklady objektů, kamenné klenby, kamenné sklepy, kamenné objekty, kamenné rekonstrukce

Kontaktní údaje

E-mail: celticmasonry@seznam.cz
WWW: www.celticmasonry.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Jurga - Majitel

Mobil: +420 604 438 477
Mobil: +420 776 655 083

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stavební firma Javos, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky koupelen. V naší vzorkové prodejně v Počátkách nabízíme široký sortiment obkladů a dlažeb včetně ukázky plně vybavených koupelen. Rekonstruujeme koupelny a bytová jádra, realizujeme zcela nové koupelny v novostavbách.

Dlaždičské práce Hőfer Zdeněk

Provádíme kvalitní pokládku kamenných kostek, mozaiky, kamenných odseků, kamenných ploten, zámkových dlažeb jak do sypkých materiálů tak do betonu, dále pokládku obrubníků kamenných i betonových. Ceny dohodou podle velikosti zakázky. Naše práce je naší vizitkou. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.