• Detail firmy

Stanislav Jaroš

Základní popis

Výroba a návrhy nábytku. Nabízíme kuchyně, vchodové dveře, schody, vestavné skříně, obývací stěny, okna, komody, nábytek na míru.

Adresa

Kučoviny 39/14
747 17 Darkovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66171725

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Kontaktní údaje

E-mail: tosta.jaros@centrum.cz
WWW: www.tostatruhlarstvi.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Jaroš - Majitel

Mobil: +420 777 217 085
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.